Příležitost

Příležitost

Green Ways nabízí moderní způsob realizace smělých životních plánů. Na trh přinášíme zelené potraviny, jimiž zkvalitňujeme zdraví statisícům zákazníků. Tuto vizi šíříme etickým síťovým marketingem, díky němuž si partneři plní ty nejkrásnější sny. Pokud jste rovněž připraveni pomáhat jak sobě, tak druhým - přidejte se k nám.


Vize

Co chceme: Dát příležitost velkým osobnostem.

"Díky síťovému marketingu jsem si vyřešil ekonomiku i seberealizaci. Skrze Green Ways nabízím totéž i vám."

Václav Rathouský - zakladatel společnosti Green Ways

Mise

Co pro to děláme: Nabízíme výjimečný produkt a velkorysý marketing.

Naším prvním zákazníkem jsou vlastní rodiny. Ze zásady proto vyrábíme jen nejkvalitnější a nejprestižnější produkty. Ty distribuujeme síťovým marketingem s ojedinělou marketingovou podporou. Nejaktivnějším partnerům nabízíme i možnost otevření franšíz na mezinárodních trzích.

Styl

Jak to děláme: Hrdě, pravdivě a přátelsky.

V budoucnosti budeme známi nikoliv podle toho, s "čím" pracujeme, ale podle toho, "jak" pracujeme. Proto ctíme Etický kodex společnosti.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google, Facebook a Smartsupp.com. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.