O nás

O nás

Jsme prostředníky mezi přírodou a civilizací. Přinášíme zeleň do moderních domácností, tj. lidem spjatým s rychlým životním stylem. Nabízíme tři věci. Zdraví z té nejčistší přírody, spolupráci v reklamě a společenství pozitivních lidí. Přineste i Vy svému okolí kousek zeleně včetně perspektivy ze spolupráce s námi.

Společnost Green Ways jsme založili v roce 2001. Dnes jsme v oboru zelených potravin největším evropským prodejcem i nejzkušenějším specialistou. Komunikujeme s výrobci z celého světa, ale při volbě produktů rozhoduje nejčistší lokalita i nejšetrnější technologie zpracování.

Green Ways vám nabízí nejen zdraví, ale i úspěch. S námi můžete podnikat jako prodejce, síťový manažer, či si dokonce otevřít vlastní franšízu ve vybrané zemi. Základem společného úspěchu je jen chuť se zdokonalovat. Vše ostatní máme. O kvalitě našich produktů svědčí četné odborné studie, kontrola kvality i tisíce spokojených uživatelů. O možnosti úspěchu svědčí tým bohatých a spokojených manažerů. Máte-li chuť a odvahu, pojďte do toho s námi.


Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google, Facebook a Smartsupp.com. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.