O nás

O nás

Jsme mostem mezi přírodou a civilizací. Přinášíme zeleň do moderních domácností, tj. lidem spjatým s rychlým životním stylem. Nabízíme tři věci. Zdraví z té nejčistší přírody, spolupráci v reklamě a společenství pozitivních lidí. Přineste i Vy svému okolí kousek zeleně včetně perspektivy ze spolupráce s námi.

Společnost Green Ways jsme založili v roce 2001 a brzy jsme se stali největším evropským prodejcem zelených potravin. Dnes vlastníme informační a vzdělávací zázemí světového formátu. Pořádáme odborné konference, investujeme do zdravotních studií a komunikujeme s odborníky z celého světa.

Při vývoji našich produktů rozhodují dva základní parametry – nejčistší lokalita a co nejšetrnější technologie zpracování. Díky poctivému přístupu máme desítky tisíc spokojených zákazníků, kteří se s vámi rádi podělí o zkušenost.

Vedle výjimečných produktů nabízíme i možnost spolupráce. S námi můžete podnikat jako prodejce, síťový manažer či jako franšízant ve zcela nové zemi. Máte-li chuť a odvahu, pojďte do toho s námi.